Auto zastępcze z OC sprawcy – zapytaj o ofertę!

W wyniku różnych zdarzeń drogowych, takich jak stłuczki i wypadki, może dojść do sytuacji, w której pojazd nie nadaje się do dalszego użytkowania i wymaga on naprawy.

Co jeśli jednak musimy kontynuować podróż?

W takiej sytuacji z pomocą przychodzi nasza firma, która oferuje nie tylko usługi blacharsko-lakiernicze i naprawy powypadkowe, ale również auta zastępcze na czas naprawy.

Dzięki temu klient nie zostanie pozbawiony samochodu w wyniku zdarzenia drogowego i nadal może cieszyć się możliwością dojazdu do pracy lub w inne istotne miejsca.

Warto dodać, że oferujemy profesjonalny, w rozsądnych cenach wynajem pojazdów zastępczych. Wszystkie oferowane przez nas auta są sprawne technicznie oraz bogato wyposażone w sprzęt i rozwiązania mające na celu zapewnienie wysokiego poziomu komfortu oraz bezpieczeństwa jazdy. Posiadamy wiele różnych pojazdów dopasowanych do wymagań klientów.

W naszej firmie można bez większego problemu wynająć samochód osobowy do celów prywatnych czy też samochód dostawczy, a nawet ciężarowy potrzebny do realizacji zleceń transportowych, itp. Oznacza to, że w razie stłuczki lub wypadku, firma klienta nie zostanie pozbawiona możliwości zarabiania pieniędzy na swoich samochodach. 

UWAGA: POSIADAMY ZASTĘPCZE AUTA CIĘŻAROWE!

Finansowanie usługi z OC sprawcy
 

Warto wspomnieć o bardzo istotnym atucie naszej firmy. Oferujemy atrakcyjne ceny wynajmu, ale istnieje również możliwość rozliczenia bezgotówkowego.

Posiadamy bowiem szerokie kontakty wśród większości polskich towarzystw ubezpieczeniowych. Dzięki temu możliwe jest sfinansowanie wynajmu z obowiązkowej polisy ubezpieczeniowej OC sprawcy zdarzenia.

Wystarczą nam tylko podstawowe dane na temat sprawcy i osoby poszkodowanej, a następnie kwestię rozliczenia załatwiamy sami z odpowiednim towarzystwem.

Najczęściej korzystają z naszych usług klienci z miejscowości:

Wołomin, Wyszków, Pułtusk, Łochów, Ostrów Mazowiecka, Płońsk, Ciechanów,

Przasnysz, Ostrołęka, Zambrów, Sokołów Podlaski, Węgrów, Stanisławów, Radzymin,

Legionowo, Nowy Dwór Mazowiecki, Nasielsk, Warszawa i całe mazowieckie.